neljapäev, 20. november 2014

eile oli ilus aga täna veel ilusam

Kui juba sellele libedale pildipanemise teele olen sattunud, siis mis teha kui täna jälle nõrkesin :D Täna oli veel ilusam kui eile, eriti enne kui päike läbi härmaudu tungis. No täiesti maagiline. Kohe kahju oli seda emotsiooni kusagile pildikausta lihtsalt ära panna.  Aed oli kui sordiini all. 
mustvalge

peaaegu mustvalge


kollased männid on härmatisega kõige nummimad mändidest
Mõni asi paistis aga palju rohkem välja kui muidu
näiteks sabiina kadakas ´Variegata `


või need kurdlehise roosi lehed


ja hariliku elupuu ´Golden Globe ` ning mägimänni ´Carsten`s Wintergold ` duett kõlab kenasti kui mõlemad oma talvist värvi on omandamasÜldiselt ülimalt nõiduslikSamas detailid, mis muidu ehk nägematagi jääks. Nagu näiteks kõrreliste aastaringne ilu


või lehekesed, viljad, oksad ja mis veel iganes


No nüüd sai südamest pandud aga eks ma ikka südamest pildistaisn ka. Eks tee siis valikuid :D Kui nüüd lubatud esimene lumi ka homme tuleks, oleks elu ju lausa LUMEHELVES :D

6 kommentaari:

 1. Sinu aias valitseb mingi tõeline novembrimüsteerium. Vaatasin ja ahhetasin. Ma olen igal talvel unustanud end tundideks härmatist vaatama, temas on midagi nõiduslikku.
  Meil andis teda täna otsida, valget oli vaid maapinna lähedal ja vähemalt 4m kõrgustes latvades ja üldsegi mitte terves aias.

  VastaKustuta
 2. Väga lahe pildiseeria, eriti see mustvalgelt värvidele üleminek, maagiline!

  VastaKustuta
 3. Äge! Esimese pildiga mõtlesin tõsimeeli, et oled seda must-valgeks tuuninud, aga mida pilt edasi, seda kahtlasem see tundus, kuni lõpuks ilmusidki mingid värvinatukesed hulka. :)

  VastaKustuta
 4. Tõesti väga ilus! Kas täna saab lumepilte? :P

  VastaKustuta
 5. No oli ikka teil seda härmatiseilu. Meil oli ainult maas ja kõrrelistel midagi.

  VastaKustuta
 6. Kaunis, nii kaunis! Tänan jagamast ja ilusate piltidega vaimu kosutamast!

  VastaKustuta