teisipäev, 30. september 2014

sõnadeta, pühendusega kõikidele kivilembidele, eriti Tsiilile
8 kommentaari:

 1. mis mõttes, pobiseb kivitsiil pahuralt ja siis tunnistab ausalt üles: oeh, nii vaimustav, nii vaimustav ja mõtleb, kuidas saaks mõne kivi sealt pihta panna või vihjata, et selle kivita näiteks ei ole kivitsiilil mingit elu. Eluvajalik, nagu Futu ütles.

  Ülilahe postitus :D

  VastaKustuta
 2. Nii mônusalt tuttavad ja kodused, et pean hommikul kohe vaatama minema, et Kas omad ikka alles:)

  VastaKustuta
 3. Jaa, kivid on head. Igaühel oma lugu ja oma nägu. Näiteks kui vaatama hakata, siis ülalt seitsmes meenutab näiteks magavat meest. Võiks olla isegi Hitler:)
  Kui vähegi jälle ilma ja aega on, siis teen ka mõne päevapildi meite kivide nägudest.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. eksole :D kivid on nagu pilvedki, mida võib vahtida ja vahtida ja näha seda, mida fantaasia lubaba ja silm tabab :D 7. võib vabalt olla magav Hitler, vunts on täitsa õige :D

   Kustuta
 4. Nõustun Tsiiliga, kiviraksu peaks tulema, piisaks ühestki, aga kolm oleks veel parem :D

  VastaKustuta
 5. ma olen juba ammu mõelnud küsida teilt kivilembelistelt ...et ka teil kivide alla sipelgad oma pesasid ei tee?? Mul mõned kivid ja kui need ikka mullaga kokku puutuvad, siis on kohe sipelgatel rutt pesa tegemisega! :)

  VastaKustuta
 6. on muidugi sipelgad, nendega peab tegelema, ei seepärast saa kividest loobuda :D

  VastaKustuta
 7. Mulle tuli meelde, kuidas ma üksaasta niimoodi Rammu saare rannast suuuuured kivid omale koju tõin, oma 70 tükki. Ja siis tegin veel vennale sünnipäevakingi neist. Kuna fotod olid tookord väga väikese formaadiga, ei andnud suuri paberile teha, aga ma valisin vist 8 parimat välja ja panin tavalise postkaardi mõõduga ühesugustesse raamidesse, mdia sai siis kõrvuti seinale panna. Koos mõjusid päris lahedalt, kahju ainult, et vend ei jõudnud nende seinalepanemisevni vaid müüs korteri enne maha. Nüüd need vist konutavad kuskil kastis ja ootavad oma aega. Aga kunagi ehk. :)

  VastaKustuta