Kolmapäev, 17. august 2016

sajab...

...juba teist päeva, öösel ka kallas. Riivin kõrvitsat ja pintseldan vaheldumisi. Riivib tegelikult masin, mina ainult toidan seda kõrvitsakangidega. Pintseldan ise. Sellist tarka kodumasinat ei tahakski, mis selle töö ka ära teeks. Või, mis töö ! Lõbu, puhas rõõm vaid. Muidu närbuks küll totaalselt ära ja jumalad hoidku, hakkaks veel heegeldama ja kuduma keset suve, mis on minu jaoks täiesti tabu :D Midagi peab ju talveks ka jääma.
Trummiga Ingel on ilmselt saanud miskitpidi kõrvitsast mõjutusi


 Üks Silm me üle valvab. See kipub meenutama, et varsti pidid meist kõigist saama veeelukad otsatus maailmameres, ent ometi !

üks Pisut Ninakam Ingel tuiskab me poole, et päästa ja kuivatada :D9 kommentaari:

 1. Väga vahvad inglid. :) Ninakas Ingel on väga oodatud ja päevakohane.

  VastaKustuta
 2. See ninakas on kohe päris nunnu. :)

  VastaKustuta
 3. Päevakajalised :D See ninakas võiks turbomootori endale külge kinnitada

  VastaKustuta
 4. Trummiga ingel on võimas. Värvid ja kõik. Loominguliste šedöövrite sündimise seisukohast võiks veelgi rohkem sadada.:)

  VastaKustuta
 5. Ninakas ingel on hädavajalik, mul küttepuud vaja kuuri laduda ja põllumeestel on kohati ikka täitsa kuri karjas juba.

  VastaKustuta
 6. Ehk antakse väike paus, et vettinud maailm veidigi kuivaks.
  Roosasid soojaid tuuli toov ingel on igatahes väga oodatud.
  Kui blogger seda kommi ka topelt paneb, siis maiteamismateen.

  VastaKustuta
 7. Pintseldada on mõnus jah, ma ka ükspäev üle väga pika aja sain pintsli kätte ja nautisin. Aga Sinu andekatest looga muinasjutupiltidest on minu tulemus muidugi kaugel.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Need kaks pintseldust on küll väga ilusad, mis Sul blogis on :) kui poleks juba ära jagatud, oleks kohe diili teha tahtnud :)

   Kustuta