Kolmapäev, 1. jaanuar 2014

uus aasta saabus pauguga, hull vana näitas sääri

Lubasin endale, et hakkan ka tegema pilte, mis fikseeriksid looduse seisu mingites kindlates ajapunktides. Alustasingi siis 2013 aasta viimase päevaga
päike ja +1 C
Uus aasta saabus pauguga, hull vana näitas sääri. Pauku tegime meiegi, juba üle aasta seisis ahju kõrval raketipatarei ? !!! ja otsustasime selle enne taevasse lennutada kui see meid lennutab. Meeri oli juba poolest päevast tuppa evakueerunud aga siis kippus kaasa. Oli pusimist, et ta tuppa tagasi saada. Tuppa ta jäigi, hommikupoolsetel öötundidel ärkasin mitu korda selle peale, et sõbrake mu käsi ja nina lakkus. Kassid elasid ka olukorra suhteliselt rahulikult üle. Elisabeth tegi vaheldumisi poolminestanud aadlipreili ja väga närvilise preili nägusid aga tüdines kiiresti, Gustav-Adolf urises vaid paar korda ja no Mustikas pole kunagi emostioneerinud millegi nii ohutu pärast nagu üks koer. :DKõige uhkem pauk jäi fikseerimata, sest ragin oli nii kõva ja fotokas langes näo eest, vahtisin siis niisama ammulisui kuidas praginad mööda taevast laiali lendasid ja ohkasin kergendatult, et mitte lausa pähe.
taas kasvuhoones olev talvevalgustus sekundeeris sellele tulevärgile mis meil ja meie ümber toimus aktiivselt kaasa ja kumb nüüd erutusest värises kas mina või kasvuhoone, seda ei te enam keegi selgeks.

Uus aasta algas kerge miinusega ja tekkis taas lootus kunagi maha sadada võivale lumele, andku lumevastased mulle andeks :D
01.01.2014, -3C, hommikupoole lõunat paistis ka suur ja selge päike aga täpselt siis kui hakkasin pildistama valgusid taevasse esimesed pilved


tükike sinist ikka veel oli näha
Hull see läinud ja vana siiski ei olnud, vaatamata tagasilöökidele oli see üks rõõmus ja helge aasta, üldplaanis. Ent nüüd on käes uus, täis uusi unistusi, ootusi ja lootusi. Olgu see kõigile ilus ja helde. HEAD UUT AASTAT !


5 kommentaari:

 1. Head uut aastat!
  Vasakul on poole silmaga vaadates justkui kirju kadakas. Läheb niimoodi pruuniks seest. Vaatasin juba teist korda nii. Tegelikult on ta ikkagi mägi-ebaküpress; kuigi tema noored kasvud peaksid noorena olema rulljamad, meenutades peost avanevaid sõrmi. Täna arvan nõnda.

  VastaKustuta
 2. Head uut aastat!
  Kasvuhoone on äge!

  VastaKustuta
 3. Peaksin ka eeskuju võtma, pildistamise koha pealt. Mingid vaated ongi alati samad. Kuigi kolepilte peaks rohkem tegema. Pärast teed korda ja ei mäletagi, et kunagi oli teisiti.

  Tänavuse ilutulestiku kohta kuulen igalt poolt huvitavaid tähelepanekuid, tabavaim oli vast Futu oma :)
  Aasta tuleb raudselt parem, eriti naisaednikele :) ja kui neil on hea aasta, siis on kõigil hea aasta, tead küll, et naabri koer ei haugu jne

  Ääremärkusena: tore, et te ahju kõrval enam raketipatareid ei hoia, seda on hea teada :)

  VastaKustuta
 4. Jah, see on sügav elutõde - Kui naine on rahul, siis on kõigil hea ja hoidku jumalad isegi me vaenlasi vastupidise variandi eest.:)
  Aga et ahju kõrval...no loogika ütleb kõigepealt, et püssirohi peab kuiv olema, kuid ma ei jätaks kunagi järgi uurimata mida on pakendil ülipeenikeses kirjas hoiutingimuste kohta öeldud. Ilmselt oli see siiski ok.
  Kasvuhoone on tõesti uhke.:)
  Head ja õnnelikku taimerikast uut aastat soovides.:)
  Futumoor


  VastaKustuta
 5. Loodetavasti lasksid suure mürtsuga ka kõik oma eelmise aasta tagasilöögid taevasse:)
  Ilusat, tegusat, põnevat uut!

  VastaKustuta