reede, 16. jaanuar 2015

puulind

Nii see tavaliselt on, et alguses ei saa vedama aga vot pärast, siis ei saa enam pidama. Et mul on igasuguseid laujupikesi, puidutükikesi ja muud sellist väärt kraami niigi ülekoormatud eestuppa üle igasuguse piiri kogunenud, siis viimane aeg on nendega midagi ette võtta. Kasvõi selleks, et väärt varandus mööda maja laiali hajutada.
Vahva on see, et puidul on pilt sees juba olemas.
pildi leidmine


mulle meeldib põletusaparaadiga mässata, see lõhn :) ja selline pildi kõrvetamine enne värvimist on ka ainus koht kus mulle see tehnika istub. Sedapuhku mõtlesin kaua, kas üldse värve välja võtta. Kirg pintsli ja värvide vastu sai ikkagi võitu. Seda enam, et ma senini pole saanud üle mind teatud põhjustel vallanud lõuendihirmust. Püüan ma siis nii palju kui ma püüan, ikka tuleb tõrge. Äkki selline mängimine aitab mind kuidagi edasi või üle. 

selline see Puulind siis sai, kingituseks köögile, millega ma ilgelt rahul olen :D

pisut kaugemalt ka


Hull lugu on see, et mul on selliseid lauajuppe veel. ? !
9 kommentaari:

 1. Kui veel, siis lase aga käia :D Väga uhke lind on, rähni sugulane vist

  VastaKustuta
 2. Nii äge lind ja kui hästi see Su kööki passib!
  Küll on tore, et Sa lauajuppidest puudust ei tunne :)

  VastaKustuta
 3. kust need sul tulevad?
  need värvid, ma mõtlen :)
  ilus ei olegi õige sõna päris (kuigi ilus on ka)... pigem nagu ... ma igatahes lihtsalt vaatan, ei mõtle ka miskit... vaatan ja olen vait ja meeldib.
  :)

  p.s. mul pole mitte ainult et lauajupid, vaid lauavirnad. ja ma olen nendega täitsa hädas:)

  VastaKustuta
 4. Toredate värvidega hingelind!

  VastaKustuta
 5. Ääretult vahva idee ja tõeliselt lahe teostus, mulle väga meeldib! Ja see on ju nii äge, et neid lauajuppe veel on! Super silm näha selliseid detaile!

  VastaKustuta
 6. Vahva. Mina ei saa toas kahjuks põletada, silmad hakkavad sellest suitsust kohe vett jooksma. Jama.

  VastaKustuta
 7. Ilus pikk lind jah.:) Köögile kindlasti sobib.:)

  VastaKustuta
 8. Mis hull lugu? See on ju imetore, et neid vahvaid lauajuppe veel on. Kui oma elamisse enam ei mahu, sisi sõprade elamised ootavad pikisilmi järjekorras, millal Sina sinna külla jõuad. Ma olen selles absoluutselt kindel!
  Lind on nii salapärane ja vahva. Oh pagan küll, et mul praegu kiire kudumistöö käsil on, mul juba ammu kipuvad näpud hoopis pintslite järgi sügelema...

  VastaKustuta