kolmapäev, 17. juuni 2015

üks võlg vähem ja seisud ajaloo tarbeks registreeritud

Et ma Muhediku maitalgute ajal jäin kaks mängumaja seina sisse, siis tuli need ükskord ometi ära teha. Lendav Anni, armas hing, tahtis ka natuke mängida ja tuli kampa. Saigi tehtud ja mängumaja sissekäik on nüüd tema poolt imeliseks maalerdatud.Minu enda sooritus oli seekord kuidagi väga kahvatu aga eks ma peale põhjatrippi olengi vist pisut tühi. Palju positiivseid emotsioone teevad mind malbeks ja väga rahumeelseks. Ja see ei ole väga värviline seisund :D Pealegi oli aeg varahommikune.Natuke tagantjärele pilte ka. Et ma sõbra abiga lõpuks sain tehtud valiku Eva saladuse osas, siis üks ammune lauake
Valgekäpp-Ookerloomad ja nende kaisukaru :D


Enne reisi tegin kaks personaalset lauda. Üks tuli vaatamata parimartele kavatsustele selline, et teadsin kohe, see pole selle inimese pilt. Aga ka tema sai selle, mis talle sobis, sest võtsin kõik lauad kaasa ja kõik need leidsid ka enndale sobiva seina :) 
Merememm ja tema libliklind


Selle laua lõplik viimistlus on läbi aukude jooksev takunöör, mis ka riputusaasana vajalik aga see pilt jäi kiirustamise tõttu tegemata. 

8 kommentaari:

 1. Kellele võlg, kellele lihtsalt puhas rõõm :)

  VastaKustuta
 2. Mina sain hallvalgete seeriast kevadekiire ootamise pildi ja olen väärtusliku kingituse üle väga tänulik. Tal on juba koht ka olemas, enne jaanipäeva saab kindlasti üles pandud.:)

  VastaKustuta
 3. Te olete uskumatult ilusad inimesed! Suur-suur aitähhhh!

  VastaKustuta
 4. Palju palju päikest, rahumeelseid hommikuid, energilisi õhtupoolikuid... Ja no, et neid laudu ikka jaguks!

  VastaKustuta
 5. Ooo....ookerloomad meeldivad mulle väga aga see viimane lauake paneb romantiku minus jalalt jalale keksima :D

  VastaKustuta
 6. Mina olen ka oma mütoloogilise pildiga väga rahul ja soovin kunstnikule jätkuvat inspiratsiooni, sa ikka oskad toredaid asju korraldada!

  VastaKustuta
 7. need kõik on nii toredad! Ja see hommikuüllatus oli teil ikka megasuper!

  VastaKustuta
 8. Fb kaudu siinkommimine mul ei tööta, aga tahtsin ka ookerloomi kiita ja majakesevärvimise aktsiooni.
  :-D

  VastaKustuta