Reede, 29. juuli 2016

koos siiliga...

...veetsin aega tagaaia kivila esises peenrajupis :D Järjekordselt tundisn suurt rõõmu sellest, et meil naabreid nägemas pole, mida ja kuidas me teeme :D
Mitu korda nägin silmanurgast, et miski liigub. Vaatasin vilksti, et kas koer. No polmud koera. Vaatasin siis põhjalikumalt. Ja seal tema oli. Meie väike siil. Suurt siili pole enam tükk aega näinud. Väikese pärastki juba hakkas kerge mure tulema. Mitu päeva ponud kohtunud. Hakkasin siis vaikselt neljakäpakil kaarega ümber siili hiilima, et fotokas kätte saada. Siil oli ülirahulik, piidles vaid silmanurgast.
kui olin fotoka kätte saanud, pööras tore siilijõmps ennast kenasti näoga minu poole ja uudistas vastu

ja siis sai tal minust villand, pöördus minekule


nii tema läks


ja siis kadus tema lilledesse, vaid ladvad liikusid


Mul on siiralt hea meel, et meil jälle aias siil on :D Aga fokiniga peab nüüd küll peenardes ettevaatlik olema. Esmalt kõhuli ja kontroll, et plats puhas oleks ja alles siis...


12 kommentaari:

 1. Oh, siilid on nii armsad loomad, meil elas ka paar, kellel olid ka pojad. Nii tore oli neid jalutamas näha. Paganama rebased.
  Mul on nii hea meel, et nad teil olemas on. Küllap on see suur ka kuskil, aed ju suur ja neil omad tegemised.

  VastaKustuta
 2. Kas niipalju kodustada annaks, et trepi alla pesake ja väike söök näiteks kord päevas? Ehk oleks tal turvalisem...Rebased jah, aga ega see ju vaikselt oska hiilida, murrab läbi võsa nagu väike tank.

  VastaKustuta
 3. Oh sa heldus, kui nunnu tegelane ja millised imelised pildid! Siil on minu lapsepõlve tegelane, olid meil ka suvekodu aias ja hiljem pole mul neid "oma" siile rohkem olnud... Nii igatsen nende järgi!

  VastaKustuta
 4. Siilid on vahvad, aga meil pole neid ammu näha olnud.

  VastaKustuta
 5. Siilid on nii toredad :) meil ka aegajalt on ühte näha, aga harva.

  VastaKustuta
 6. Vahvad pildid.Meil elab siil puuriida all.

  VastaKustuta
 7. Tore okaspallike.
  Milleks aed siis yldse on, kui seal soovi kohaselt ukerdada ei saa.

  VastaKustuta
 8. Isegi meie aeda on siilike paaril korral eksinud Aabramit üllatama. Suure haukumise peale läksime vaatama ja siili päästma

  VastaKustuta
 9. Minu absoluutne lemmik kaader on see minemise pilt. Nii hea :),
  lahe pildiseeria.

  VastaKustuta
 10. Oi, kui tore. Meie pole oma siilipere ikka väga kaua aastaid näinud. Lausa eksootika juba. Ja seda on tore näha, et kuskil on nad siiski alles. :)

  VastaKustuta